1310. Zima
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 46 cm, rámování: 59,5 x 74,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč