135. Dítě
Autor: Vilma Vrbová Kotrbová
(1905 Kutná Hora - 1993 Praha)
nesignováno, přisouzeno autorce.
Technika: kresba
Šířka: 20,5 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 14:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč