Intimní meditace

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 2014
Šířka: 36 cm, výška: 48 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč