15. Konflikt motivů V.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2005
Šířka: 51 cm, výška: 73,5 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:09 SEČ

Zbývá: 4d 15h 58m 57s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč