2. Metamorfóza hlavy III.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:01 SELČ

Zbývá: 1d 13h 28m 32s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč