23. Trojice
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1997
Šířka: 31 cm, výška: 42 cm
Konec dražby: 23.02.2021 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč