25. Uprostřed davu

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:24 SELČ

Zbývá: 1d 13h 34m 11s

Vyvolávací cena: 23 000 Kč