3. Naslouchání I.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2012
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm
Konec dražby: 26.09.2022 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 18 000 Kč