36. Útěk

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1997
Šířka: 31,5 cm, výška: 45 cm

Konec dražby: 14.02.2022 20:35 SEČ

Zbývá: 26d 9h 32m 32s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč