4. Uprostřed davu

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:36 SELČ

Zbývá: 20d 16h 51m 22s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč