Polibek

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 1996
Šířka: 29,7 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč