46. Náhodné setkání

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm

Konec dražby: 09.09.2019 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč