Metamorfóza hlavy II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč