5. Neznámý prostor III.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2011
Šířka: 51 cm, výška: 73,5 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:02 SEČ

Zbývá: 4d 17h 18m 56s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč