8. Konflik motivů IV.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signovánoa datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2010
Šířka: 51 cm, výška: 73,5 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:04 SEČ

Zbývá: 4d 16h 45m 46s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč