188. Horská krajina

Autor: Adolf Hajduček
(1911 Ostrava - 1971 Frýdlant nad Ostravicí )

signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 11 cm, rámování: 27 x 34 cm

Konec dražby: 19.06.2019 22:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč