Krajina

Autor: Norbert Pokorný
(1869 Tišnov - ?)

signováno vlevo dole, datováno 1946
Technika: olej na plátně, datace: 1946
Šířka: 55 cm, výška: 75 cm, rámování: 85 x 65,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč