139. Skupina andělíčků

Porcelánová soška čtyři putty, značeno zezadu modrou podglazurní značkou Volkstadt Rudolstadt
Výška: 19 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 20:23

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 2 500 Kč