1639. Portrét starce
Autor: František Malý
(1900 Litomyšl - 1980 Brno)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 45 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč