145. Soubor 6ks dýmek
Soubor 4 ks dýmek a 2 ks kuřáckých pomůcek
Materiál: dřevo, pěna, kov, datace: 19. století
Délka: 43 - 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč