Senoseč
Autor: F.A. Tužinský
(1879 Liberec - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 106
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.03.2024 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč