25. Senoseč

Autor: F.A. Tužinský
(1879 Liberec - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 106
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:12 SEČ

Zbývá: 12d 6h 52m 23s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč