Příbramská ulice

Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)

lavírovaná kresba, signováno vpravo dole, datováno 46, pasparta, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 64 x 50 cm

Konec dražby: 10.04.2018 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč