Příbramská ulice II.

Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)

lavírovaná kresba, signováno vpravo dole, datováno 46, volný list
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 41 cm, výška: 43 cm, rámování: bez rámu
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 16:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč