147. Le bain
barevná litografie, Le bain, sign. PD L. Bonnet
Technika: litografie na kartonu, datace: 1781
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 35 x27
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč