Břízy na podzim

Autor: Bruno Fischer
(1860 - 1932)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 57 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 18.09.2019 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč