Universum III.

Autor: Tom Solo
(1994 Praha)

signováno a datováno dole uprostřed, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 48 x 35 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 18.09.2019 21:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč