4. Bodlák

Autor: Josef Drha
(1912 Zábřeh - 2009)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 95 cm, rámování: 113 x 67,5 cm

Konec dražby: 21.10.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč