158. Staroměstská radnice
Autor: Vojtěch Kubašta
(1914 Vídeň - 1992 Dobříš)
signováno vlevo dole v kameni
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 34 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč