1669. V uličce
Autor: Josef Mayer
(1895 ? - 1952 ?)
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 27 cm
Stav: původní
Konec dražby: 10.02.2020 22:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč