109. Lazebník Sevillský - Návrh scény
Autor: Miroslav Štolfa
(1930 Brno - 2018 Soběšice, Brno)
signováno a datováno vpravo dole, jedná se o návrh vzhledu scény pro představení Lazebník Sevillský od G. Rossiniho, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975
Konec dražby: 18.09.2019 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč