108. Lazebník Sevillský - Návrh scény

Autor: Vojtěch Štofla
(1921 Kojetín - 2002 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, jedná se o návrh vzhledu scény pro představení Lazebník Sevillský od G. Rossiniho, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975

Konec dražby: 18.09.2019 21:17 SELČ

Zbývá: 0d 4h 48m 53s

Vyvolávací cena: 800 Kč