106. Květiny

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1978
Šířka: 54 cm, výška: 68 cm, rámování: 75 x 61 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč