106. Květiny

Autor: Eva Melkovičová
(1941 Spišská Nová Ves, Slovensko)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 54 cm, výška: 68 cm, rámování: 75 x 61 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:15 SELČ

Zbývá: 1d 5h 50m 20s

Vyvolávací cena: 700 Kč