109. Domky

Autor: Vojtěch Selliga
(1913 Vyšné Opátske - 2004 Košice, Slovensko)

signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 12 cm, rámování: 27 x 32 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč