118. Očekávání

Autor: Oldřich Eichler
(1941 Býškovice - 2014 ?)

signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 39 cm, rámování: 53 x 51 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:27 SELČ

Zbývá: 1d 5h 59m 18s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč