126. Les capucines - lichořeřišnice
Autor: Binka Zlatareva
(1891 Svišťov - 1972 Sofie, Bulharsko)
signováno vlevo dole, na rámu štítek, vystaveno v roce 1946, rám poškozen
Technika: olej na malířské desce, datace: 1945
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč