155. Vesnice
signováno a datováno tužkou na paspartě vpravo dole, paspartováno, pasparta nahoře mírně poškozena politím
Technika: tempera, datace: 1947
Šířka: 22,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 15:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč