132. Papoušek II.
Autor: Hertwig Katzhütte
(1864)
značeno zespodu reliéfní značkou a číslem modelu 3923 a barevností 22
Výška: 26 cm, délka: 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč