158. Praní prádla v potoce
signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: lept na kartonu, datace: 1953
Šířka: 32 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč