87. Kvítí zesnulých
Autor: Aleš Kublák
(1945)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2017
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč