233. Večerní putování
Autor: Jaroslav Rérych
(1888 Kropáčova Vrutice - 1965 Havlíčkův Brod)
olej na plátně fixováno na kartonu, signováno vlevo dole, datováno
Technika: olej na plátně, datace: nečitelně
Šířka: 32 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 53 x 40 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč