161. Slavnost
signováno vlevo dole
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 12.12.2018 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč