102. Stuhl II. - XXL Formát
Autor: Eckehard Lehmann
(1942 Lubań, Polsko)
Na reversu autorský přípis, signatura a datace, olištováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 160 cm, výška: 110 cm, rámování: 115 x 165 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 15:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč