Stuhl II.

Autor: Eckehard Lehmann
(1942 Lubań, Polsko)

velkoformátový olej na plátně, signováno zezadu, datováno 1972
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 160 cm, výška: 110 cm, rámování: 115 x 165 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 900 Kč