70. Krajina nad lesem
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 85 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč