166. Pohádkový motiv
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1998
Šířka: 26 cm, výška: 18,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 15:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč