Cesta v polích

Autor: Tomáš Šrámek
(1885 Nýřany - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 38 x 35 cm

Konec dražby: 07.12.2017 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč