111. Za světlem

Autor: Jindřich Hegr
(1933 Svratouch)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, pochází z pozůstalosti klavírního virtuosa Josefa Hály, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 75 cm, výška: 56 cm, rámování: 75 x 95 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:50 SEČ

Zbývá: 3d 5h 59m 8s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč