Chalupy I.

Autor: Josef (Jožka) Nerad
(1901 Jemnice (Třebíč) - ?)

signováno a datováno vpravo dole,
Technika: kresba, datace: 1947
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list 33 x 45 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč