Rozhovor

Autor: František Hubatka
(1960 Znojmo)

signováno uprostřed dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 80 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč