82. Děti

Autor: Oldřich Laštůvka
(1913 Brno - 1996 ?)

signováno v pravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 57 cm, rámování: 78 x 63 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:21 SEČ

Zbývá: 3d 7h 5m 11s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč