237. Úvoz

Autor: Miroslav Kastl
(1907 Plzeň - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 51 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč